KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 7256454
nr 725 6454
Gravyr
1700-/1800-tal, "ludunt aoniae parnassi in sorores, motivets mått: 53x79
Utrop:
600 kr
Såld:
750 kr
måndag 14 november 2011
kl 19:48:36
250 kr
150 kr
300 kr
550 kr
400 kr
650 kr
750 kr
Gravyr
nr 725 6454
Gravyr
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 750 kr |
måndag 14 november 2011 |